Zdrowe kosmetyki naturalne
Naturalne sposoby na codzienne zdrowie

Inclisiran u pacjentów z wysokim ryzykiem sercowo-naczyniowym z podwyższonym poziomem cholesterolu LDL ad 6

Posted in Uncategorized  by admin
September 5th, 2019

Przeciwnie, wszyscy pacjenci, którzy otrzymali dwie dawki inclisiranu w dawce 300 mg, wykazywali spadek poziomu cholesterolu LDL w 180. dniu (średnia bezwzględna zmiana poziomu cholesterolu LDL, -66,2 . 20,7 mg na decylitr [-1,66 . 0,54 mmol na litr]) (Ryc. 2B), a 54% pacjentów miało redukcję o 50% lub więcej (patrz Dodatek dodatkowy). W tej grupie przyjmującej inclisiran 5%, 48% i 66% pacjentów miało poziomy cholesterolu LDL w 180 dniu poniżej 25 mg na decylitr (0,65 mmol na litr), mniej niż 50 mg na decylitr (1,3 mmol na litr). ) i mniej niż 70 mg na decylitr (1,8 mmol na litr), odpowiednio. W 240 dniu indywidualny poziom cholesterolu pozostał niższy niż na początku w tej samej grupie pacjentów (Figura 2C). Stwierdziliśmy znaczące obniżenie poziomu cholesterolu nie-HDL i apolipoproteiny B i brak istotnej zmiany w poziomie białka C-reaktywnego o wysokiej czułości wśród pacjentów losowo przydzielonych do otrzymywania inclisiranu. Procentowe zmiany w stosunku do wartości wyjściowych dla dodatkowych pomiarów lipidów przedstawiono w Tabeli 2.
Bezpieczeństwo
Tabela 3. Tabela 3. Zdarzenia niepożądane, które wystąpiły podczas leczenia do dnia 210. Działania niepożądane odnotowano u 76% pacjentów, którzy otrzymali inclisiran iu 76% pacjentów otrzymujących placebo (Tabela 3). Większość tych zdarzeń (95%) miała nasilenie łagodne lub umiarkowane (stopień lub 2). Częstość występowania poważnych zdarzeń niepożądanych wynosiła 11% wśród pacjentów, którzy otrzymali inclisiran i 8% wśród pacjentów otrzymujących placebo. Dwóch pacjentów przerwało udział w badaniu z powodu działań niepożądanych: jednego z powodu zakażenia półpaśca (grupa placebo), a drugiego z powodu grypy lub zapalenia nosogardła (grupa otrzymująca dawkę 100 mg dwa razy na dobę). Najczęstszymi zdarzeniami niepożądanymi (występującymi u> 2% pacjentów) były bóle mięśni, bóle głowy, zmęczenie, zapalenie błony śluzowej nosa i gardła, ból pleców, nadciśnienie tętnicze, biegunka i zawroty głowy, a częstość występowania tych zdarzeń nie różniła się istotnie między grupami otrzymującymi inclisiran i tymi, które otrzymywały lek. placebo. Reakcje w miejscu wstrzyknięcia wystąpiły u 4% pacjentów, którzy otrzymali pojedynczą dawkę i u 7% pacjentów, którzy otrzymali dwie dawki (po jednej lub obu dawkach) inclisiranu (stawka łączona, 5%); reakcje w miejscu wstrzyknięcia wystąpiły u żadnego z pacjentów przypisanych do grupy placebo (Tabela 3).
U dwóch pacjentów stwierdzono zwiększoną aktywność aminotransferazy wątrobowej asparaginianu (> 3-krotność górnej granicy prawidłowego zakresu), jedną w grupie otrzymującej pojedynczą dawkę, a jedną w grupie otrzymującej inlipiran w dawce 300 mg w pojedynczej dawce; pacjent w grupie przyjmującej inklirynę w dawce 300 mg również wykazywał podwyższenie poziomów aminotransferazy alaninowej w wątrobie. Dwaj dodatkowi pacjenci (jeden w grupie otrzymującej dawkę 100 mg dwa razy na dobę i jedna grupa otrzymująca inli-riran w dawce 300 mg dwa razy na dobę) również wykazywali podwyższone poziomy aminotransferazy alaninowej. Wszystkie wzrosty aktywności aminotransferaz były przejściowe. Nie obserwowano zwiększenia stężenia bilirubiny, które wystąpiły w skojarzeniu z inclisiranem lub placebo wśród pacjentów, u których poziom bilirubiny był prawidłowy w punkcie wyjściowym, i żaden przypadek nie spełniał definicji prawa Hya, która stwierdza, że pacjent jest narażony na duże ryzyko zgonu. indukowane uszkodzenie wątroby, jeśli podano mu lek powodujący uszkodzenie hepatocytów (bez uszkodzenia cholestatycznego) z żółtaczką
[przypisy: odbudowa zęba po leczeniu kanałowym cena, przychodnia gdynia obłuże, stomatolog warszawa mokotów ]

Tags: , ,

No Responses to “Inclisiran u pacjentów z wysokim ryzykiem sercowo-naczyniowym z podwyższonym poziomem cholesterolu LDL ad 6”

 1. Digger Says:

  [..] Cytowany fragment: Ceny siłowni zewnętrznych[...]

 2. Snake Eyes Says:

  a jaK DOPADNIE CHOROBA,NIE PODDAWAĆ SIĘ

 3. Magdalena Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: leczenie kanałowe pod mikroskopem[...]

 4. The Dude Says:

  Popytajcie lekarzy na oddziałach onkologicznych

Powiązane tematy z artykułem: odbudowa zęba po leczeniu kanałowym cena przychodnia gdynia obłuże stomatolog warszawa mokotów