Zdrowe kosmetyki naturalne
Naturalne sposoby na codzienne zdrowie

Inclisiran u pacjentów z wysokim ryzykiem sercowo-naczyniowym z podwyższonym poziomem cholesterolu LDL ad 8

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

Jednak takie podejście wiąże się z minimalnym obciążeniem wstrzyknięciem 3,5-ml wstrzyknięcia 12 razy w roku lub maksymalnym obciążeniem 26 iniekcjami ml na rok, a wciąż nie wiadomo, czy efekty obniżania cholesterolu LDL osiągnięte przy pomocy ewolokumabu i Inclisiran będzie przekładał się na podobne zmniejszenie zdarzeń sercowo-naczyniowych. Podczas 210 dni ekspozycji na inclisiran, częstość poważnych działań niepożądanych wynosiła 11% wśród pacjentów otrzymujących lek i 8% wśród pacjentów otrzymujących placebo. Reakcje w miejscu wstrzyknięcia występowały niezbyt często i występowały u 4% pacjentów, którzy otrzymali jedną dawkę inclisiranu i 7% pacjentów otrzymujących dwie dawki inclisiranu; wskaźniki te są podobne do wskaźników obserwowanych dla przeciwciał monoklonalnych przeciwko PCSK917,18 i kontrastują z odsetkami 76-84% zgłoszonymi dla antysensownych oligonukleotydów pierwszej generacji w obniżaniu cholesterolu LDL.19,20 Objawy aktywacji immunologicznej, która często obawy związane z terapiami ukierunkowanymi na RNA były rzadkie w związku z inclisiran; wystąpiło kilka przypadków fluliastych objawów i nie zaobserwowano zwiększenia aktywności białka C-reaktywnego. Nie zaobserwowaliśmy żadnego wpływu na poziom płytek krwi u pacjentów otrzymujących inclisiran, w przeciwieństwie do ostatnich doniesień z badań antysensownych oligonukleotydów i innych cząsteczek siRNA. 21 Obserwowaliśmy przejściowe zwiększenie aktywności enzymów wątrobowych u trzech pacjentów otrzymujących inclisiran.
Badanie o takiej wielkości i czasie trwania nie może wykluczyć rzadkich poważnych efektów ubocznych lub skutków ubocznych, które mogą pojawić się po dłuższym okresie obserwacji. W związku z tym pacjenci biorący udział w tym badaniu otrzymają szansę przystąpienia do otwartego badania długoterminowego dotyczącego bezpieczeństwa, chociaż oczywiście większe badania są również uzasadnione. Zdecydowana większość pacjentów w badaniu ORION-1 miała pochodzenie europejskie: dalsze badania są uzasadnione, aby ustalić, czy inclisiran ma takie same działanie u osób o pozaeuropejskim pochodzeniu.
[patrz też: fridomia, zdrowekosmetyki, nfz skierowania do sanatorium kontakt ]

Tags: , ,

No Responses to “Inclisiran u pacjentów z wysokim ryzykiem sercowo-naczyniowym z podwyższonym poziomem cholesterolu LDL ad 8”

 1. High Kingdom Warrior Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: wizyty domowe warszawa[...]

 2. Klaudia Says:

  Oczywiście, że można przedawkować witaminę C.

 3. Marianna Says:

  [..] Cytowany fragment: ginekolog poznań[...]

 4. Cujo Says:

  wlasnie z jelita grubego sie wchłaniają

Powiązane tematy z artykułem: fridomia nfz skierowania do sanatorium kontakt zdrowekosmetyki