Zdrowe kosmetyki naturalne
Naturalne sposoby na codzienne zdrowie

Podejście All-Payer Maryland do reformy systemu dostaw ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Podobnie, Maryland będzie mierzyć swoje wyniki w zakresie zapobiegania 65 potencjalnie możliwym do uniknięcia warunkom związanym z opieką szpitalną i dążyć do skumulowanej łącznej redukcji o 30% w odniesieniu do tych środków w ciągu 5 lat. W tym obszarze państwo powiązało rosnące dochody z wynikami pod względem miar bezwzględnej i względnej jakości opieki. CMS przeprowadzi rygorystyczną ocenę modelu, który bada jego wpływ na całkowity koszt opieki, jakość, dostęp i doświadczenie pacjenta. Aby odnieść sukces w ramach nowego modelu, komisja oceniająca stan Maryland, znana jako Komisja ds. Oceny Kosztów Usług Zdrowotnych, zmieni swoje podejście do regulacji. W ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci Komisja corocznie dostosowywała stawki za usługi szpitalne. Aktualizacja dokonana przez Komisję opiera się na wielu czynnikach, w tym na prognozie koszyka rynku Medicare, aktualnych warunkach gospodarczych, poprawie wydajności, zmianach w asortymencie i wynikach z poprzedniego roku. Oprócz aktualizacji rocznej stawki prowizja opracowała również narzędzie o zmiennym koszcie, które ma wpływać na zachowanie szpitali, zmniejszając motywację do zwiększenia wolumenu. Korzystając z tego narzędzia, prowizja pozwala szpitalom na utrzymanie jedynie niewielkiej części przychodu w przypadku przyrostowego wzrostu wolumenu powyżej kwoty budżetowej, którą można modyfikować na podstawie trendów demograficznych, wyników szpitalnych i innych czynników. I odwrotnie, w miarę spadku wolumenu prowizja pozwala szpitalom zatrzymać część utraconych dochodów.
W ciągu najbliższych 5 lat Komisja będzie dążyć do przesunięcia przychodów szpitala z modeli opłat za usługi w modele płatności oparte na liczbie ludności, które wynagradzają usługodawców za poprawę wyników zdrowotnych, poprawę jakości i kontrolowanie kosztów. W stanie Maryland funkcjonuje już model Total Patient Revenue , który ustala stałe globalne budżety dla niektórych wiejskich szpitali na podstawie historycznych trendów w kosztach opieki nad konkretnymi populacjami, którym służą. Przyszłe modele mogą obejmować zapewnienie stałej kwoty przychodów organizacjom zajmującym się populacjami geograficznymi, ustanawiając zasady, które mają zastosowanie do wszystkich płatników obejmujących opiekę świadczoną przez odpowiedzialne organizacje opiekuńcze lub łączących się płatności. Kompleksowy system państwowy oferuje potężną platformę, która pozwoli CMS i Maryland współpracować, aby przetestować innowacje i reformy płatności.
Wynikające z tego zmiany powinny być widoczne w szpitalach w całym stanie Maryland w postaci bardziej skoordynowanej opieki, większego nacisku na zmiany w opiece i ponownego skoncentrowania się na zapobieganiu. Maryland szpitale są już aktywnie zaangażowane w planowanie zdrowia społeczności. Wczesne doświadczenia z globalnymi budżetami w państwie sugerują, że dzięki odpowiednim zachętom szpitale będą współpracować z agencjami zdrowia publicznego, organizacjami zdrowia publicznego, dostawcami opieki długoterminowej i innymi na wiele kreatywnych sposobów. 2 Nowa struktura płatności dostosuje zachęty dla szpitali i rosnąca liczba ośrodków medycznych skupiających się na pacjentach, aby zarządzać zdrowiem ludności. W drugim etapie planu, począwszy od 2019 r., Maryland będzie starała się wykorzystać ten postęp, aby kontrolować całkowite koszty opieki zdrowotnej.
Proces opracowywania całościowego modelu Maryland był przejrzysty, produktywny, a czasem intensywny
[hasła pokrewne: leczenie w komorze hiperbarycznej cena, objawy refluksu u dzieci, badoo toruń ]

Tags: , ,

No Responses to “Podejście All-Payer Maryland do reformy systemu dostaw ad”

 1. Drugstore Cowboy Says:

  Article marked with the noticed of: usuwanie zmarszczek botox[...]

 2. Shadow Chaser Says:

  A ja mam swoje zdanie i wiem najlepiej

 3. Przemysław Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do stomatolog płock[...]

 4. Feliks Says:

  na nadciśnienie, wystarczy suplementacja

 5. Crash Override Says:

  Article marked with the noticed of: makeup[...]

 6. Mindless Bobcat Says:

  Zupełne lekceważenie nietoksycznych terapii

Powiązane tematy z artykułem: badoo toruń leczenie w komorze hiperbarycznej cena objawy refluksu u dzieci