Zdrowe kosmetyki naturalne
Naturalne sposoby na codzienne zdrowie

Podejście All-Payer Maryland do reformy systemu dostaw cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

W Maryland szpitale, płatnicy, organizacje lekarzy, grupy konsumenckie i inne wnosiły pomysły – i ostatecznie ich wsparcie – w dziesiątki spotkań i publicznych komentarzy. Przedstawiciele służby zdrowia w Maryland spotkali się z przedstawicielami CMS od ponad roku, dzieląc się pomysłami na temat tego, w jaki sposób system wszystkich płatników może być dostosowany do celów wyznaczonych przez CMS dla kraju pod względem niższych kosztów i lepszych wyników w opiece zdrowotnej. Chociaż CMS ma długą historię pracy z państwami za pośrednictwem programu Medicaid i już współpracuje z państwami w zakresie wielu innowacyjnych reform, ten model jest unikalny w całościowym podejściu. Obie strony były w stanie osiągnąć porozumienie, ponieważ koncentrowały się na obszarach obopólnych korzyści i wspólnych celów. CMS i Maryland mają silne wspólne zainteresowanie sukcesem tego modelu. Jeśli okaże się to sukcesem, Marylanders, w tym zarówno beneficjenci Medicare, jak i Medicaid, skorzystają z poprawy stanu zdrowia przy niższych kosztach, a doświadczenie będzie stanowić ważny dowód koncepcji dla innych państw. Jeśli to się nie powiedzie, Maryland przejdzie na krajowy system płatności szpitali Medicare w ciągu 2 lat – rezygnując z podejścia do finansowania szpitali, które służyło państwu przez ponad trzy dekady.
Nowy model odnosi się do dwóch wyzwań w opiece zdrowotnej w sposób, który powinien wywoływać przemyślane badania. Po pierwsze, krytycznym wyzwaniem dla reformy krajowego systemu dostaw jest dostosowanie zachęt do płatności u wielu płatników. System wszystkich płatników Maryland może być laboratorium szybkiej innowacji w reformie systemu dostaw, ponieważ państwo może wprowadzić wszystkich płatników do tabeli w celu stworzenia spójnych i wyrównanych zachęt dla usługodawców. Po drugie, wdrożenie tego modelu w całym stanie, w którym żyje ponad 5,8 miliona osób mieszkających w miastach, na przedmieściach iw obszarach wiejskich, przetestuje te reformy w wielu różnych środowiskach.
Dzięki tej nowej podstawie wierzymy, że Maryland zrobiła ważny krok naprzód. Jej model stanowi nową okazję do podkreślenia partnerstwa między rządami federalnymi i stanowymi oraz między sektorem publicznym i prywatnym w celu wsparcia reformy systemu dostaw. CMS będzie nadal poszukiwał innych partnerów państwowych, którzy chcą przekształcić świadczenie opieki, koncentrując się na poprawie opieki, lepszym zdrowiu i bardziej wydajnym systemie opieki zdrowotnej.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Ten artykuł został opublikowany 10 stycznia 2014 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z Ośrodków dla Medicare i Medicaid Services (RR, AP, KM, JDB, PHC), Maryland Health Service Review Committee (JMC), Johns Hopkins Medicine (JMC) i Maryland Department of Health and Mental Hygiene (JMS) – wszystko w Baltimore; Brigham and Women s Hospital, Boston (RR); i Cincinnati Children s Hospital Medical Center, Cincinnati (PHC).

Materiał uzupełniający
Referencje (2)
1. Murray R. Ustalanie stawek szpitalnych w celu kontrolowania kosztów i poprawy jakości: doświadczenie w Maryland Health Aff (Millwood) 2009; 28: 1395-1405
Crossref Web of Science Medline
2. Porter E. Lekcje w Maryland dla kosztów w szpitalach. New York Times. 28 sierpnia 2013 r .: B1.

Zamknij odniesienia
Artykuły cytowane (30)
Zamknij Cytowanie artykułów
[przypisy: zioła na wątrobę i trzustkę, przychodnia medyk rzeszów, stomatolog warszawa mokotów ]

Tags: , ,

No Responses to “Podejście All-Payer Maryland do reformy systemu dostaw cd”

 1. Marshmallow Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do gabinet stomatologiczny bytom[...]

 2. Grave Digger Says:

  Mnie bardzo pomogła suplementacja wysoką dawką omegi 3

 3. Marcin Says:

  Article marked with the noticed of: forum stomatologiczne[...]

 4. Crash Test Says:

  To tylko niedobór witaminy K

Powiązane tematy z artykułem: przychodnia medyk rzeszów stomatolog warszawa mokotów zioła na wątrobę i trzustkę