Zdrowe kosmetyki naturalne
Naturalne sposoby na codzienne zdrowie

Przesuwanie w kierunku zdefiniowanych składek – przewidywanie efektów cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Strategie o zdefiniowanym składzie ujawniają pracownikom i klientom ubezpieczeń zdrowotnych wszelkie wzrosty kosztów przekraczające wzrost płac, a osoby nabywające ubezpieczenia na giełdach wykazują rosnącą preferencję dla tańszych planów, które zwiększają podział kosztów na wydatki zdrowotne. Na przykład w 2013 r. Aon Hewitt stwierdził, że odsetek pracowników, którzy wybrali wysokie plany odliczeń (z których większość obejmował wkład na rachunek oszczędnościowy) wzrósł z 12% do 39%, a liczba zapisów w preferowanych organizacjach dostawców zmniejszyła się z 70. % do 47% .3 Zdefiniowanie składek na wydatki na opiekę zdrowotną przed uwzględnieniem kosztów opieki zdrowotnej może polegać na postawieniu koszyka przed koniem. Z drugiej strony, uczynienie takiej inflacji widoczną i bolesną dla konsumentów jest jednym z narzędzi kontroli kosztów.
Niezależnie od tego, czy usługodawcy i konsumenci są gotowi, zyskują na tym programy określonych składek. Bez wątpienia będą miały zarówno krótko-, jak i długoterminowe konsekwencje dla usługodawców. Zapewnią one większą przejrzystość kosztów opieki zdrowotnej i inflacji związanej z opieką zdrowotną, i prawdopodobnie zapewnią nabywcom ubezpieczeniowym większą motywację do zajmowania się cenami ubezpieczeniowymi, stymulując dostarczanie tańszych ubezpieczeń.
Ponieważ składki ubezpieczeniowe są ostatecznie głównym źródłem przychodów dla dostawców, świadomość kosztów wśród konsumentów nałoży nowe ograniczenia fiskalne na dostawców. W przypadku niektórych dostawców o wysokim wskaźniku dźwigni finansowej, zwłaszcza tych, którzy rozbudowali kosztowną infrastrukturę, która opierała się na lukratywnych modelach dochodu z opłat za usługi, nawet niewielkie zmiany na prywatnym rynku ubezpieczeń zdrowotnych mogą mieć znaczące skutki finansowe. W tym świecie przyszłe sukcesy usługodawców zależą od ich zdolności do utrzymania się na spłacie.
W dłuższej perspektywie większa wrażliwość konsumentów na składki ubezpieczeniowe wpłynie na wszystkich dostawców. Truizmem jest to, że wzrost kosztów opieki zdrowotnej – inaczej inaczej mówiąc, wzrost zasobów dostawców – będzie ograniczony wzrostem dochodów z opieki zdrowotnej. Drastyczna zmiana w przychodach dostępnych dla dostawców spowoduje presję na wzrost kosztów. Z kolei taką presję można postrzegać jako nową okazję do opracowania bardziej opłacalnych mechanizmów dostarczania.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Author Affiliations
Od Duke Clinical Research Institute i Department of Medicine, Duke University School of Medicine (KAS), Fuqua School of Business, Duke University (KAS, BDR) i Duke University School of Law (BDR) – wszystko w Durham, NC ; i Harvard Business School, Boston (KAS, REH).

Materiał uzupełniający
Referencje (4)
1. Fundacja rodziny Kaiser. Składki i składki pracownicze wśród pracowników objętych zasięgiem sponsorowanym przez pracodawcę, 1999-2013 (http://kff.org/interactive/premiums-and-worker-contributions).

2. Herzlinger RE. Prywatna wymiana ubezpieczeniowa Aon Hewitt. Boston: Harvard Business School, wrzesień 2013.

3 Mathews AW. Aby zaoszczędzić, pracownicy ponoszą ryzyko związane z kosztami zdrowotnymi. Dziennik Wall Street. 18 marca 2013 r. (Http://online.wsj.com/news/articles/SB10001424127887323639604578366420251188326).

4. Reforma systemu opieki zdrowotnej zwiększa plany strategiczne pracodawców dotyczące świadczeń opieki zdrowotnej. Nowy Jork: Towers Watson, 2013 (http://www.towerswatson.com/pl/Press/2013/08/Health-Care-Reform-Heightens-Employers-Strategic-Plans-for-Health-Care-Benefits) .

Zamknij odniesienia
Powołanie się na artykuł (1)
Zamknij Cytowanie artykułów
[podobne: fridomia, lek bez recepty na infekcje intymne, euromedic cennik ]

Tags: , ,

No Responses to “Przesuwanie w kierunku zdefiniowanych składek – przewidywanie efektów cd”

 1. Mental Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu stomatologia[...]

 2. Tymon Says:

  Trzeba sie badac i tyle

 3. Monika Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: odżywki na rzeźbę[...]

 4. Teodor Says:

  Nie bardzo zrozumialem zasade tego

Powiązane tematy z artykułem: euromedic cennik fridomia lek bez recepty na infekcje intymne