Zdrowe kosmetyki naturalne
Naturalne sposoby na codzienne zdrowie

Ustawa o jakości leków i bezpieczeństwa – pamiętaj o lukach cd

Posted in Uncategorized  by admin
November 1st, 2018

Kongres musi odpowiednio finansować tę misję. Ponadto rejestracja jako usługa outsourcingowa jest dobrowolna. W przypadku podmiotów, które nie rejestrują się, FDA polega na tym, że państwa regulują i wymieniają się informacjami. Wreszcie, zamiast być biernym w tym procesie, dostawcy i plany zdrowotne mogą działać w celu poprawy jakości i dostępności leków złożonych. Nabywcy mogą wymagać, aby ich leki sterylne były pozyskiwane wyłącznie z urządzeń outsourcingowych regulowanych przez FDA. Decyzję tę można również włączyć do standardów akredytacyjnych i umów refundacyjnych. Taka reakcja rynkowa zmusiłaby producentów mieszanek do spełnienia żądań dużych klientów i zarejestrowania się w FDA. Alternatywnie, jeśli dostawcy stale szukają najtańszych leków złożonych, wówczas nieuregulowani dostawcy mieszanki będą mieli nieuczciwą przewagę konkurencyjną i możemy oczekiwać, że kilku producentów mieszanek zwróci się o zatwierdzenie FDA.
Ustawa o jakości i bezpieczeństwie narkotyków mogła być dobrym pierwszym krokiem, ale pacjenci nie będą chronieni, chyba że państwa, FDA oraz podmioty świadczące opiekę zdrowotną i plany będą działać szybko, wypełniając luki pozostawione przez Kongres.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Z Boston University School of Law, Boston; i University of Iowa College of Law, Iowa City. Profesor Outterson był członkiem Specjalnej Komisji Massachusetts ds. Nadzoru Aptek Mieszanych, której zadaniem było proponowanie odpowiedzi na tragedię NECC.
Ten artykuł został opublikowany 25 grudnia 2013 r. O godzinie.
Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Zeznanie dr Lauren Smith, tymczasowej komisarz, Massachusetts Department of Public Health. Domowy Komitet ds. Energetyki i Handlu, Podkomitet ds. Nadzoru i Dochodzeń, Izba Reprezentantów Stanów Zjednoczonych. 14 listopada 2012 r. (Http://energycommerce.house.gov/sites/republicans.energycommerce.house.gov/files/Hearings/OI/20121114/HHRG-112-IF02-WState-LSmith-20121114.pdf).

2. Outterson K. Regulowanie składu aptek po NECC. N Engl J Med 2012; 367: 1969-1972
Bezpłatny, pełny tekst Web of Science Medline
3. Krajowa konferencja organów ustawodawczych. Stanowa regulacja aptek składanych. Październik 2013 (http://www.ncsl.org/research/health/regulating-compounding-pharmacies.aspx).

4. Specjalna Komisja ds. Nadzoru nad Aptekami. Zalecenia dotyczące nadzoru nad aptekami w Commonwealth. Styczeń 2013 (http://www.mass.gov/eohhs/docs/dph/quality/boards/pharmacy/pharmacy-commission-report.pdf).

5. Sánchez J. Składniki farmaceutyczne: aktualizacja bieżących wydarzeń i działań regulacyjnych. Wspólny Komitet ds. Zdrowia Publicznego w Massachusetts. Sierpień 2013 (http://www.jeffreysanchez.org/wp-content/uploads/2013/08/H3548-July-2013-Update-Report-Sanchez.pdf).

Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (4)
Zamknij Cytowanie artykułów
[więcej w: poradnia psychologiczna bielany, formy mobbingu, odbudowa zęba po leczeniu kanałowym cena ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: formy mobbingu odbudowa zęba po leczeniu kanałowym cena poradnia psychologiczna bielany