Zdrowe kosmetyki naturalne
Naturalne sposoby na codzienne zdrowie

Wdrażanie Obamacare w czerwonym stanie – Wysłanie z Północnej Karoliny ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

(Jak na ironię, stan jest domem dla Opieki Społeczności Północnej Karoliny, często wymieniany jako krajowy model skoordynowanej opieki dla zarejestrowanych w Medicaid.) Decyzja North Carolina o nieuczestniczeniu w Obamacare miała ogromny wpływ. Szacuje się, że 319 000 nieubezpieczonych North Carolinians z rocznym dochodem poniżej federalnego poziomu ubóstwa (11 490 USD dla osoby) nie kwalifikuje się do Medicaid, ponieważ państwo odrzuciło ekspansję programu.4 Osoby o niskich dochodach również nie kwalifikują się do subsydiowania pokrycia w wymianie w Północnej Karolinie, która pozostawia je bez żadnych nowych, niedrogich opcji ubezpieczenia, nawet jeśli osoby o wyższych dochodach kwalifikują się do dopłat za pośrednictwem giełdy. Innymi słowy, wielu mieszkańców północnej Karoliny jest w rzeczywistości zbyt biednych, aby kwalifikować się do pomocy finansowej w celu uzyskania ubezpieczenia – co jest kolejnym dowodem na dziwną logikę amerykańskiej służby zdrowia. W związku z tym przewiduje się, że do 2016 r. W Północnej Karolinie zmniejszy się jego nieubezpieczona populacja o 1,6 miliona tylko o około 400 000.5 Szpitale, lekarze i kliniki z sieci bezpieczeństwa będą miały większą liczbę pacjentów nieubezpieczonych, niż mogliby zobaczyć, gdyby państwo miało rozszerzona Medicaid – szczególnie problematyczny wynik dla szpitali, które liczyły na więcej ubezpieczonych pacjentów, aby zrównoważyć presję finansową z obniżek federalnych płatności Medicare.
Większa liczba nieubezpieczonych mieszkańców to nie jedyna konsekwencja bojkotu Obamacare w Północnej Karolinie. North Carolinians są zależni od federalnie prowadzonej giełdy ubezpieczeniowej, z wszystkimi problemami, które były do tej pory związane. Państwa odrzucające ekspansję Medicaid nadal mają wielu mieszkańców, którzy kwalifikują się w ramach ACA do subsydiowania pokrycia na giełdach. Ale nieubezpieczony musi najpierw dowiedzieć się o nowych opcjach zasięgu. Jednak rząd stanu Karolina Północna nie odgrywa praktycznie żadnej roli w okresie poprzedzającym i na wczesnym etapie funkcjonowania rynku ubezpieczeniowego. Nie ma państwowej kampanii informacyjnej i rekrutacyjnej, żadnej kampanii państwowej mającej na celu podniesienie świadomości na temat nowych opcji pokrycia, ani żadnego kierowanego przez państwo poparcia dla pokrycia trudnodostępnych populacji, takich jak imigranci. W tę pustkę wkroczyła luźna koalicja grup społecznych, interesariuszy systemu opieki zdrowotnej i dostawców usług społecznych. Ponadto Enroll America, organizacja non-profit działająca na rzecz promowania ACA w państwach, których rządy nie prowadzą własnej wymiany, założyła sklep w Północnej Karolinie. Ma on na celu wykorzystanie technik dostosowanych z kampanii prezydenckiej Obamy w celu identyfikacji, znalezienia i pozyskania osób nieubezpieczonych i połączenia ich z zasobami rekrutacyjnymi. Enroll America planuje zakup reklam promujących ACA w Północnej Karolinie, coś, co robi również administracja Obamy.
Innymi słowy, ponieważ Północna Karolina nie organizuje reformy systemu opieki zdrowotnej, zadanie to, domyślnie, spadło na grupy spoza rządu. Mimo wszystkich wysiłków grupy takie nie mają zasobów, autorytetu, zdolności koordynacyjnych i obecności, które towarzyszyłyby zorganizowanej przez państwo kampanii na rzecz wdrożenia Obamacare. Bezczynność państwa dalej przenosi odpowiedzialność na powiatowe agencje publiczne, które mogą różnić się zdolnością do reagowania i możliwością awansu w ACA
[więcej w: protezy bezklamrowe, stomatolog warszawa mokotów, lek bez recepty na infekcje intymne ]

Tags: , ,

No Responses to “Wdrażanie Obamacare w czerwonym stanie – Wysłanie z Północnej Karoliny ad”

 1. Turnip King Says:

  Chory powinien leżeć na boku.

 2. Twitch Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: ćwiczenia[...]

 3. Snake Eyes Says:

  Oczywiście poszłam po drugą opinię, żeby potwierdzić pierwszą

 4. Alpha Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu wózki inwalidzkie lublin[...]

 5. Laura Says:

  lekarz u którego się leczę nie chce obniżyć mi dawki leku

Powiązane tematy z artykułem: lek bez recepty na infekcje intymne protezy bezklamrowe stomatolog warszawa mokotów