Zdrowe kosmetyki naturalne
Naturalne sposoby na codzienne zdrowie

Wdrażanie Obamacare w czerwonym stanie – Wysłanie z Północnej Karoliny cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Co więcej, kampania pro-Obamacare musi konkurować z potężną operacją anty-Obamacare prowadzoną przez Republikanów i konserwatywne organizacje polityczne. Odsetek ubogich, nieubezpieczonych, nieeleganckich dorosłych w stanach, w których nie rozwija się Medicaid, który będzie w luce ubezpieczeniowej od 2014 r. Słaba jest określana jako dochód poniżej federalnego poziomu ubóstwa. Osoby znajdujące się w lukach pokrycia nie są uprawnione ani do Medicaid, ani do subsydiów na wymianę. Informacje o tym, kto będzie kwalifikował się do Medicaid w 2014 r., Oparte są na aktualnych zasadach kwalifikowalności Medicaid przekształconych w zmodyfikowane skorygowane dochody brutto. Chociaż Wisconsin odrzucił ekspansję Medicaid ACA, jej stanowe standardy Medicaid są stosunkowo hojne i zaczną obejmować w 2014 roku dziesiątki tysięcy dodatkowych ubogich, bezdzietnych dorosłych. Dane pochodzą z Fundacji Rodziny Kaiser.
ACA jest prawem krajowym, ale jego wdrażanie różni się znacznie w całym kraju. W reformie służby zdrowia pojawiły się dwie Ameryki: państwa takie jak Kalifornia, które przyjęły Obamacare, entuzjastycznie wprowadziły kluczowe przepisy i zamierzają zwiększyć liczbę osób zapisujących się na studia i zapewnić im sukces; i państwa takie jak Północna Karolina, której przywódcy polityczni sprzeciwiają się Obamacare, opierają się jej realizacji, odrzucają rozszerzenie Medicaid i mają nadzieję, że program się załamie. Państwa różnią się nie tylko kwalifikowalnością Medicaid, ale także zobowiązaniem (lub jego brakiem) do promowania rozszerzonego zasięgu poprzez wymianę. Te kontrastujące pozycje mogą powodować istotne różnice między państwami w wpływie ACA na wielkość populacji nieubezpieczonych (patrz wykres).
Północna Karolina nie jest odosobnionym przypadkiem, a jej doświadczenia wskazują na szerszy dylemat dla Obamacare. W znacznej części kraju reformatorzy stają wobec trudnej sytuacji, aby wyjaśnić skomplikowane, mylące i kontrowersyjne prawo oraz dotrzeć do populacji, które dopiero uzyskają ubezpieczenie. Państwa takie jak Floryda podjęły sprzeciw wobec Obamacare nawet dalej niż w Północnej Karolinie, aby zapobiec agencjom usług socjalnych od osób, które mogą pomóc nieubezpieczonym mieszkańcom w poruszaniu się po nowych opcjach ubezpieczenia. W sumie 34 państwa postanowiły nie ustanawiać własnych giełd ubezpieczeniowych, a obecnie 25 nie rozszerzy Medicaid. Zakres i intensywność państwowego oporu wobec Obamacare jest nadzwyczajny, a poważne problemy z początkowym wprowadzeniem do wymiany tylko wzmocnią tę opozycję1. Bez udziału tych państw i współpracy, ACA nie zda sobie sprawy z obietnicy istotnego zmniejszenia proporcji Amerykanie, którzy są nieubezpieczeni, obietnica, która nie miała powszechnego zasięgu, jeszcze przed pojawieniem się państwowego przeszkody.
Północna Karolina i inne państwa stawiające opór mogą zmienić zdanie na temat rozszerzenia Medicaid i wymiany działań w późniejszym terminie. Rzeczywiście, biorąc pod uwagę przynętę federalnych dolarów, ciężar nieskompensowanych kosztów opieki i polityczne naciski ze strony przemysłu szpitalnego i innych grup, więcej państw może objąć ekspansję Medicaid w nadchodzących latach. W rzeczywistości rejestracja Medicaid rozszerza się już w państwach, które odrzucają rozszerzenie Medicaid, ponieważ reklama o ACA i nowe zasady rejestracji indukują osoby, które wcześniej były uprawnione, ale nie zapisały się do rejestracji w Medicaid.
Ostatecznie, długoterminowy sukces Obamacare zależy nie tylko od naprawienia witryny
[przypisy: stacja dializ, przychodnia medyk rzeszów, badoo toruń ]

Tags: , ,

No Responses to “Wdrażanie Obamacare w czerwonym stanie – Wysłanie z Północnej Karoliny cd”

 1. Neophyte Believer Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: prywatny ginekolog poznań[...]

 2. Natan Says:

  brak w niej witam i mineralow, ktore sa bardzo potrzebne do funkcjonowania

 3. Emil Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: wątroba[...]

 4. Michał Says:

  sprawdza się u mnie modrzew dahurski i piję

 5. Sky Bully Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: stres[...]

 6. Inga Says:

  od 3 dni boli mnie brzuch z prawej strony kłuje mnie cos

Powiązane tematy z artykułem: badoo toruń przychodnia medyk rzeszów stacja dializ