Zdrowe kosmetyki naturalne
Naturalne sposoby na codzienne zdrowie

Wdrażanie Obamacare w czerwonym stanie – Wysłanie z Północnej Karoliny

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Poważne problemy nękają wyczekiwany rozwój giełd ubezpieczeń zdrowotnych utworzonych w ramach ustawy Affordable Care Act (ACA). Wielu Amerykanów nie było w stanie podpisać umowy ubezpieczenia ze względu na trudności z rynkami internetowymi, a ubezpieczyciele często otrzymują od rządu niedokładne informacje na temat osób, którym udało się zapisać. Jeśli takie problemy będą się utrzymywać, mogą zniechęcić względnie zdrowe osoby do uzyskania zasięgu i uniemożliwić ACA osiągnięcie celów związanych z rejestracją. Problemy z federalną stroną internetową prawdopodobnie z czasem znikną; w rzeczywistości jego dostępność dla konsumentów już się poprawia. Największe długoterminowe wyzwanie dla Obamacare pozostaje kwestią polityczną, a nie techniczną. Prawie 4 lata po uchwaleniu ACA trwa walka o reformę służby zdrowia, co podkreślają republikańskie starania o zlikwidowanie Obamacare podczas ostatnich debat w Kongresie na temat podniesienia limitu zadłużenia i zamknięcia rządu federalnego.
Podział partyzancki na Obamacare rozciąga się poza Waszyngton. Zakwestionowana implementacja ACA podkreśla kluczową rolę, jaką państwa odgrywają w reformie służby zdrowia1. Ta rola stała się jeszcze bardziej znacząca po decyzji Sądu Najwyższego z czerwca 2012 r., Że rozszerzenie Medicaid ACA było opcjonalne dla państw. Państwa, które przyjęły Obamacare, zwiększają kwalifikowalność Medicaid, informując o nowych korzyściach płynących z prawa, koordynując działania informacyjne i rekrutacyjne, aw niektórych przypadkach, obsługując internetowe giełdy ubezpieczeń zdrowotnych, które odnoszą większe sukcesy niż federalna strona internetowa. Ale co z państwami, których rządy sprzeciwiają się Obamacare. Jak wygląda reforma opieki zdrowotnej w państwach, które odmawiają wdrożenia głównych przepisów ACA.
Północna Karolina jest jednym z takich państw, a jej doświadczenia podkreślają nieoczekiwanie trudną ścieżkę, którą Obamacare napotyka w znacznej części kraju. Początkowo Północna Karolina była otwarta na ACA. Pod demokratycznym gubernatorem Bev Perdue państwo rozpoczęło przygotowania w latach 2010-2011 do ustanowienia giełdy ubezpieczeniowej. Jednak wybory w 2010 r. Dały Republikanom większość głosów w obu izbach ustawodawczych, i choć ustawa zezwalająca na wymianę oczyściła izbę państwową, nie przeszła ona w senacie. W 2012 r. Perdue ogłosił plany kontynuowania wymiany we współpracy z rządem federalnym. Ale w wyborach w 2012 r. Republikanin Pat McCrory wygrał gubernatorstwo, podczas gdy Republikanie utrzymali swoją legislacyjną większość, przyznając GOP jednolitą kontrolę nad rządem Karoliny Północnej po raz pierwszy od 1870 roku.
Republikanie przyjęli ustawę w 2013 r., Odrzucając opcje ustanowienia giełdy ubezpieczeń zdrowotnych i rozszerzenia Medicaid, zwracając ponad 20 milionów USD w funduszach federalnych przyznanych wcześniej Karolinie Północnej, aby pomóc w ustanowieniu wymiany. Phil Berger, prezydent Senatu Północnej Karoliny, przekonywał, że zbyt wielu ludzi zostało uwiedzionych przez pokusę łatwych pieniędzy , a senator republikański Peter Brunstetter oświadczył, że problemy, które mamy z Medicaidem to rak, który jest wpływając na resztę naszego budżetu. 2,3 McCrory uznał, że system Medicaid w Północnej Karolinie złamał się i ogłosił zamiar reorganizacji Medicaid
[patrz też: przychodnia medyk rzeszów, przychodnia gdynia obłuże, odbudowa zęba po leczeniu kanałowym cena ]

Tags: , ,

No Responses to “Wdrażanie Obamacare w czerwonym stanie – Wysłanie z Północnej Karoliny”

 1. Maksymilian Says:

  Alergia na białka mleka krowiego

 2. Mad Jack Says:

  [..] Cytowany fragment: proviron[...]

 3. Jacek Says:

  Myślę, że warto się skonsultować z lekarzem czy nadal to polecają

 4. Dark Horse Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: Płyty granitowe[...]

 5. Midnight Rider Says:

  Co jest w pakiecie takiego zabiegu

Powiązane tematy z artykułem: odbudowa zęba po leczeniu kanałowym cena przychodnia gdynia obłuże przychodnia medyk rzeszów